Wybierz dobry rower

| By admin | Filed in: Uncategorized.

Końca zimy wprawdzie póki co nie widać, niemniej jednak wydaje się, że to już ostatni dzwonek, by kupić rower po promocyjnej cenie. Nie od tego dnia przecież wiadomo, że przed sezonem ceny potrafią być sporo niższe niż w jego trakcie.

Zaczynając rozmyślanie na temat zakupu nowego „bicykla” należy odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie – rower górski, rower miejski, a ma możliwość crossowy ? Ten pierwszy z pewnością przyda się gdy będziemy chcieli poruszać się po bezdrożach. Decydując się na MTB polecam z pewnością wziąć pod uwagę rozmiar kół. W ostatnich latach prawdziwą furorę zrobiły rowery na 29-cio calowych kołach, a niedawno coraz popularniejsze robią się koła mające 27.5 cali. Użytkownicy chwalą sobie jazdę na takich jednośladach i w wielu wypadkach twierdzą, że do klasycznych 26-stek już prawdopodobnie nie wrócą. Należy jednak poświęcając własny czas przetestować różnicę, bo jak wiadomo – co człowiek, to opinia.

Jeśli jednak głównie poruszamy się po mieście i cenimy sobie wygodę, to nie powinnaś posiadać najmniejszych wątpliwości i wybór powinien paść na rower miejski. A może jednakże cross? Jeżeli nie potrafimy dobitnie zdecydować się na którąś z wymienionych wyżej opcji, to można skusić się obecnie na crossa.

Sklep stacjonarny, czy może sklep z rowerami on-line ? Przymiarka w tym pierwszym na pewno nie zaszkodzi, ale w dużej liczbie przypadków i tak zapewne zdecydujemy się na zakup w tym drugim. Cena to przecież wciąż czynnik decydujący, a taniej bardzo często jest przecież w sieci. Kupując jednoślad warto się także zaopatrzyć w akcesoria do rowerów. Lampki, czy kask to absolutne minimum!

Sprawdź: rowery miejskie damskie.


Tags: , ,

Dodaj komentarz