Uporządkowany internet – katalog stron

| By admin | Filed in: Uncategorized.

Szukamy w życiu miłości, pieniędzy, szczęścia czy też niekiedy zdrowia. Spora większość z nas tak realnie wyszukuje paru rzeczy, ograniczenie się do jednej byłoby dla nas zbyt niebezpieczne i wiąże się z opcją porażki. Dlatego stawiamy sobie wiele celów, tak ażeby krok po kroku, zrealizować chociaż coś i rozpocząć jako tako funkcjonować w tym świecie całym karierowiczów.

W tym tekście jednakże poruszę dylematy innego szukania, przeszukiwania odpowiednich informacji w celu wyłącznie nam znanym. Są one różnorodne i doprawdy wymienienie ich wszystkich zajęłoby nam zbyt bardzo dużą ilość czasu. Gdzie szukać potrzebnych informacji i skąd dowiedzieć się, jaka strona będzie zawierać tylko te informacje, których poszukujemy? Z pomocą, w jaki sposób się okazuje, przychodzi tutaj katalog stron. Coś tak prostego, jak książka telefoniczna, którą mieliśmy kiedyś w spersonalizowanych rękach, jeśli pamiętamy istnienie telefonów stacjonarnych a wbrew pozorom, nie miało to miejsca aż tak dawno. Na czym idea polega? Wpisujemy dane hasło czy także wyrażenie a naszym oczom ukazuje się lista, jedynie potrzebne strony, tylko przydatne informacje, które wykorzystamy wedle naszego uznania bez zbędnego szukania tej jedynej strony, która całkiem prawdopodobne, że coś sobą reprezentuję.

Katalogi stron, bo o nich w tym tekście mowa są dosyć popularne i możemy znaleźć coraz większą rzeszę zwolenników takiego myśli. Jakie są jednak wady? Zazwyczaj wiążą się one z niedokładnością informacji odnalezionej w odniesieniu do szukanej. Filtrowanie stron jest bowiem dosyć wymagające i ciężko wysegregować właściwe dla nas witryny. Warto jednakże przekonać się samodzielnie, czy taka forma będzie dla nas pożyteczna, być może w naszym wypadku okaże się strzałem w dziesiątkę.

Zobacz więcej: katalog stron.


Tags: , ,

Dodaj komentarz