Tani program do JPK

| By admin | Filed in: Uncategorized.

Jednym z najważniejszych obowiązków każdego przedsiębiorcy jest uczciwe rozliczanie podatku Vat. W ostatnim czasie na temat fałszerstw związanych z podatkiem Vat było realnie głośno, dlatego warto jak najdokładniej zająć się tą tematyką w swoim biznesie. Prawidłowe rozliczanie faktur jest fantastycznie kłopotliwe ze względu na ich ogromną ilość.

W ciągu miesiąca wasze przedsiębiorstwo może generować od kilkudziesięciu do kilkunastu tyś. faktur, które muszą zostać rozliczone przez waszych pracowników. Przy tak sporej skali bardzo łatwo jest się pomylić, niemniej jednak ten błąd może kosztować waszą firmę wręcz kilka tyś. złotych. Na szczęście w obecnych czasach istnieje bardzo łatwy sposób na całkowite wyeliminowanie błędów popełnianych przez człowieka. Specjalistyczny program do JPK w sposób automatyczny rozlicza wszystkie faktury. Posiadając ten program już przenigdy nie spotkacie się z żadną, źle zaksięgowaną fakturą.
Program JPK jest fantastycznie łatwy w obsłudze, gdyż wystarczy jedynie zeskanować dokument. Na tej bazie zostanie dokładnie rozliczona dana faktura, a wartość naliczonego lub odliczonego Vatu dodana do sumy z danego kwartału. Pod koniec kwartału będziecie mieli klarowną sytuację z danego okresu i wystarczy wyłącznie wpłacić odpowiednie środki finansowe dla Fiskusa.  Jeśli do tej pory nie korzystaliście z żadnego, specjalistycznego kodu do rozliczania faktur, to z całą pewnością warto w końcu zainwestować w niego własne środki finansowe. Program JPK nie jest zbyt sporym wydatkiem, a w znacznym stopniu ułatwi funkcjonowanie waszego przedsiębiorstwa.

Zobacz: program JPK.


Dodaj komentarz