Szkolenia BHP online

| By admin | Filed in: Uncategorized.

Według obowiązujących przepisów prawnych w naszym kraju, każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do wykonywania regularnych szkoleń z zakresu BHP dla swoich pracowników. Dokładna częstotliwość organizacji szkoleń jest różna i uzależniony jest od profesji waszych pracowników. Zawody posiadające niesamowicie niski poziom zagrożeń, na przykład pracownicy biurowi są zobowiązani do wykonywania szkolenia jedynie raz na dziesięć lat.

Zawody posiadające znaczne dość wysokie ryzyko, na przykład branża budowlana, jest zobowiązana do wykonywania szkolenia BHP co roku. Warto więc gruntownie pilnować organizacji szkolenia dla poszczególnych pracowników, aby w każdej chwili posiadali ważne uprawnienia do wykonywania swojego zawodu.
Jakiś czas temu ogromną popularnością wśród przedsiębiorców cieszą się internetowe szkolenia z BHP. W ten sposób nie muszą oddelegowywać pracowników na całodzienne szkolenie, tylko zlecić im jego wykonanie za pomocą specjalnej platformy internetowej. Jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, pod kątem czasu oraz oszczędności majątkowych. Szkolenia BHP przez internet są znacznie tańsze, niż tradycyjna metoda. Więcej nie ponosicie kosztów związanych ze stratą danej grupy pracowników na cały dzień pracy. Jeżeli już więc  w waszej branży istnieje sposobność zaprojektowania szkolenia BHP przez internet, to warto zastanowić się nad tą formą. Szkolenie internetowe w każdym momencie kończy się testem, zatem każdy pracownik będzie musiał wykazać się znajomością przepisów z zakresu BHP. Jest to więc o wiele lepszy sposób na dokładne sprawdzenie jego podstawowe wiedzy z zakresu przepisów bezpieczeństwa.

Polecamy: szkolenia bhp dla pracodawców.


Dodaj komentarz