Skuteczna pomoc w pozyskaniu dotacji unijnych

| By admin | Filed in: Uncategorized.

Wielu polskich przedsiębiorców co roku stara się o dotacje na innowacje ze środków unijnych. Projekty dofinansowywane są wręcz w osiemdziesięciu procentach, więc można wprowadzić nową technologię do swojej firmy przy dość niskim nakładzie środków własnych. Co roku niestety wielu polskich przedsiębiorców spotyka się z odmową ze strony brukselskich urzędników.

Jest to niestety spowodowane licznymi błędami występującymi we wniosku oraz dodatkowo brakiem adekwatnej argumentacji. Wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo napisać wniosek o dofinansowania unijne, który zostanie pozytywnie rozpatrzony przez brukselskich urzędników. O ile więc naprawdę chcecie pozyskać środki unijne na wprowadzenie innowacyjnej technologii w swoich zakładzie usługowym, to warto poprosić doświadczonych ekspertów w napisaniu wniosku (zobacz także: internacjonalizacja)
.
Na polskim rynku znajdziecie obecnie wielu świetnych profesjonalistów, którzy bardzo chętnie pomogą wam napisać wniosek o dotacje na innowacje za odpowiednią opłatą. Bez wątpienia specjaliści Ci pobierają dość sporą opłatę za swoje usługi, jednak jest to wasz jedyny sposób na efektywne uzyskanie dofinansowania (zobacz także: transfer technologii)
. Bez pomocy ekspertów pozyskanie pieniędzy będzie niestety o wiele trudniejsze. Profesjonaliści od wniosków unijnych od wielu lat zajmują się pisaniem wniosków i doskonale wiedzą, czego wymagają brukselscy urzędnicy. Dla nich napisanie poprawnego wniosku o dotacje dla rolników lub na innowacje jest proste i zawsze zostają one rozpatrzone pozytywnie. Oficjalne dokumenty w każdej chwili posiadają swój pewien klucz odpowiedzi, który należy znać, by został on zaakceptowany.

Więcej informacji: ulga b+r.


Dodaj komentarz