Rytuał na konkretną osobę

| By admin | Filed in: Uncategorized.

Niewiele kto z nas wie o tym, że moce, które znajdują się w przyrodzie mogą zostać Ci przekazana w różnych aspektach życia. Warto także pamiętać o tym, że wszystkie napotkane problemy powinno się rozwiązywać z refleksją i spokojem. Wykonując rytuały magiczne powinno się zadbać o to, aby nikomu nie wyrządzić w dodatku krzywdy.

Każda ceniąca się osoba, która wytwarza takie rytuały powie Ci, że wyrządzona krzywda podczas rytuału powróci do Ciebie z potrójną mocą (warto zobaczyć: prosty rytuał magiczny). Dlatego zanim zdecydujesz się na zlecenie rytuału magicznego dobrze zastanów się nad tym, czy pragniesz go stworzyć, nie tylko i wyłącznie z pozytywów, które z tego wynikają.
Rytuał miłosny opiera się na Białej Magii, a mówiąc ściślej opiera się na energii mocy ziemi, energii mocy ognia a także energii mocy powietrza i energii mocy wody. Czym są te energie? Otóż energia mocy wody umożliwia na zniwelowanie skutków spotykających nas kłopotów i wszelkich nieszczęść (zobacz również: jak zdjąć klątwę). Warto z niej korzystać, jeżeli już czujemy, że ktoś czyha na nasze bezpieczeństwo. Dzięki tej energii z dobrym skutkiem przyblokujemy negatywne działania, które na nas wpływają.
Energia mocy powietrza pozwala na osobiste oczyszczenie otoczenia. Ponadto z ogromnym skutkiem zabezpiecza przez wszelką negatywną energią, zwłaszcza od ludzi, którzy źle nam życzą. Dzięki tej energii pozbędziemy się wszelkich kłopotów i zmartwień. Natomiast energia mocy ognia używana jest w rytuałach oczyszczających i ochronnych. Można także ją użyć do rytuałów wspomagających. Dzięki tej magii dokonamy transformacji, która zaś wpłynie pozytywnie na pełne nasze życie.

Sprawdź również informacje na stronie: silny rytuał.


Dodaj komentarz