Pozycjonowanie a zdobywanie linków

| By admin | Filed in: Uncategorized.

Jednym z zasadniczych zadań pozycjonera jest znalezienie odpowiednich umiejscowienia i umieszczenie na nich odnośników do naszych witryn. Jednakże poprzez liczne zmiany w algorytmie ten metodę nieostatnie ewaluuje – przez co nie możemy być pewni stabilnych pozycji w wyszukiwaniach. Jeszcze parę lat temu pozycjonowanie w Polce głównie opierało się na systemach wymiany linków, masowych zasypywanie stron wpisami do katalogów czy także artykułów do przedruku.

Właśnie pozycjonowanie w większej mierze opiera się na naturalności. Czyli zdobywanie linków z źródeł, które najlepiej pasują do profilu naszej strony internetowej. Na 100 procent do jednych z takich miejsc należą fora internetowe. W takim miejscu naturalną rzeczą jest, żę konsumenci dzielą się ciekawymi produktami czy też usługami w postacie linków do danych stron internetowych.

Drugim takim miejscem są tematyczne katalogi stron. Tematyczne katalogi stron są w w całości inny sposób postrzegany przez wyszukiwarkę internetową aniżeli katalogi ogólnoteoretyczne. Mógłbym się dosłownie pokusić o stwierdzenie, że takie katalogi są postrzegane jako zwykłe strony internetowe, które w metodę naturalne linkują do danych witryn. Drugą pozytywną cechę katalogów tematycznych jest fakt, że pojawiają się znacznie wyżej aniżeli ich proste odpowiedniki. Dla tego pamiętaj, że pozycjonowanie możesz ułatwić sobie obecnie w taki oto sposób.

Sprawdź nas: katalog stron


Tags: , ,

Comments are closed here.