Porady prawne 

| By admin | Filed in: Uncategorized.

Podział majątku jest w każdej sytuacji najbardziej kontrowersyjną rozprawą sądową wzbudzającą wiele wrażeń. Po wielu latach małżeństwa posiadacie wraz z partnerem pokaźny majątek, który nagle musi zostać podzielony na pół. Oddanie połowy własnego dorobku życiowego jest trudne, niemniej jednak na nieszczęście jest konsekwencją wzięcia rozwodu.

Na szczęście istnieją sposoby na zmniejszenie swoich strat. Podział majątku dokonany po połowie to najczęściej wyłącznie teoria. Dobry prawnik spowoduje, że uzyskacie od sześćdziesięciu do wręcz siedemdziesięciu procent wartości swojego majątku. Jeżeli przez sporo lat małżeństwa zgromadziliście pokaźny kapitał wspólny, to zdecydowanie ma co zlecić sprawę dla doświadczonego prawnika, który od wielu lat pomaga dla sowich klientów wywalczyć jak największy majątek. 
Kancelaria adwokacka specjalizująca się w sprawach inwestycyjnych posiada na nieszczęście dość wysoki cennik za swoje usług. Średnio adwokaci za reprezentowanie swoich klientów w sądzie zgarniają kilka tysięcy zł. Im bardziej renomowana kancelaria, tym niestety opłaty mogą być wyższe. Zdecydowanie jednakże warto zainwestować własne środki finansowe w dobrego prawnika, gdyż w ten sposób uzyskacie większą część waszego wspólnego majątku. Zatrudnienie adwokata jest dosłownie niezbędne, jeżeli już na taki krok zdecydowała się druga strona. Jeśli nie wynajmiecie prawnika, to adwokat waszego byłego już małżonka spokojnie wywalczy dla swojego klienta większą część wspólnego majątku. Wasza sytuacja będzie wyglądała jeszcze gorzej, kiedy druga strona posiada także prawo do opieki nad dziećmi. 

Warto sprawdzić: Błąd medyczny Ciechanów.


Dodaj komentarz