Pomoc w walce o wysokie odszkodowanie 

| By admin | Filed in: Uncategorized.

Według obowiązujących przepisów prawnym w naszym kraju, każda osoba poszkodowana w wypadku samochodowym ma prawo domagać się od sprawcy wypłacenia odszkodowania. Odszkodowaniem objęty jest zarówno samochód osobowy osoby poszkodowanej, jak i wszelkie koszty medyczne poniesione z powodu wypadku. Odszkodowania Olsztyn nie są wprost wypłacane przez sprawców wypadku, ale przez firmę ubezpieczeniową, w której sprawca miał wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Na nieszczęście, ale zakłady ubezpieczeniowe nie są skore do wypłacania sprawiedliwych odszkodowań i w każdym momencie próbują zaniżyć kwotę. Według obowiązujących przepisów, wartość odszkodowania powinna w pełni pokrywać wszystkie koszty leczenia , a ponadto naprawy waszego samochodu osobowego. Jeżeli już zakład ubezpieczeń oferuje wam o sporo niższą kwotę, a wiecie, że należy wam się co najmniej kilkanaście tysięcy w dodatku, to warto wkroczyć na drogę sądową. 
Pozwane przez was towarzystwo ubezpieczeniowe zatrudnia doświadczonych prawników, którzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu podobnym spraw. Wyłącznie fachowy i doświadczony prawnik Olsztyn pomoże wam zakończyć tą sprawę z pozytywnym dla was werdyktem. Warto zgłosić się do dobrego prawnika, nawet jeżeli nie posiadacie środków inwestycyjnych na jego prowizję. Adwokaci częstokroć idą z klientem na ugodę domagając się wypłacenia swojej prowizji dopiero wtedy, kiedy zakład ubezpieczeń wypłaci wszystkie należne środki finansowe. Nie musicie więc obawiać się żadnymi kosztami i warto w tym samym momencie zgłosić się do profesjonalisty. 

Zobacz więcej: odszkodowania olsztyn.


Dodaj komentarz