Jak kupić kryptowaluty na Binance

| By admin | Filed in: Uncategorized.

Kryptowaluty to coraz popularniejsza forma inwestycji, która przyciąga coraz większą liczbę osób. Jedną z platform, na której można kupować kryptowaluty jest Binance – jedna z największych giełd kryptowalut na świecie. W tym artykule postaramy się przybliżyć krok po kroku proces kupowania kryptowalut na Binance.

Krok 1: Rejestracja na Binance Pierwszym krokiem, ażeby nabywać kryptowaluty na Binance, jest założenie konta na tej giełdzie. Proces rejestracji jest łatwy i polega na podaniu własnego adresu e-mail a także hasła. Po założeniu konta trzeba zweryfikować swoją tożsamość, przesyłając skan dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości.
Krok 2: Dodanie środków na konto By zakupić kryptowaluty na Binance, powinno się najpierw zasilić własne konto na tej giełdzie. Binance pozwala wpłatę w wielu różnorakich walutach, w tym w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich a także w kryptowalutach. Po wybraniu adekwatnej opcji wpłaty i podaniu wymaganych informacji, powinno się dokonać przelewu na wskazany numer konta.
Krok 3: Wybór kryptowaluty Po zasileniu konta na Binance można przystąpić do kupowania kryptowalut. Na giełdzie dostępnych jest sporo różnorakich kryptowalut, w tym najpopularniejsze, takie jak Bitcoin, Ethereum czy Litecoin. By zakupić daną kryptowalutę, trzeba najpierw wybrać ją z listy dostępnych na giełdzie.
Krok 4: Umieszczenie oferty kupna Po wybraniu kryptowaluty, którą pragniemy kupić, należy umieścić ofertę kupna. W tym celu należy podać cenę, po której pragniemy kupić daną kryptowalutę a także ilość, którą pragniemy zakupić. W sytuacji braku adekwatnej oferty kupna, można korzystać z oferty dystrybucji, która znajduje się na giełdzie.
Krok 5: Kupno kryptowaluty Po umieszczeniu oferty kupna, trzeba poczekać na wykonanie transakcji. Po dokonaniu transakcji, kryptowaluty zostaną przelane na nasze konto na Binance. Od tego momentu możemy przechowywać nasze kryptowaluty na giełdzie lub przelać je na portfel kryptowalutowy.

Źródło: jak kupić kryptowaluty na binance.


Dodaj komentarz