Innowacyjna forma promocji – wieszak

| By admin | Filed in: Uncategorized.

Powinno się powiedzieć, że w obecnych czasach posiadamy już coraz mniejsze sposobów jeśli chodzi o miejsca na reklamę prywatnej firmy. Na całe szczęście są stale mężczyźni i kobiety, które poszukują nowych sposobów i takie znajdują. Prócz tego wszystkie nowe miejsca są ciekawe dla ludzi, ponieważ jest to coś innego z czym się jeszcze przedtem nie spotkali. W ostatnim czasie nowy trend to wieszak. Pewnie spora większość osób czytających zapyta się w myślach ,ale o co chodzi?, w jaki sposób wieszak ma możliwość być formą reklamy.

Chodzi tutaj mianowicie nie o zwyczajny plastikowy wieszak ale jego nową ekologiczną wersję. Wieszaki wyprodukowane są z twardej tektury, na której znajduje się powierzchnia reklamowa. Nie jest ona bardzo duża ale o ile jest cała zadrukowana i w intrygującej formie to na pewno zwróci uwagę różnych osób. Dodatkowym atutem jest to, że takie wieszaki są ekologiczne i potem mogą zostać oddane do recyklingu co w obecnych czasach jest wszak bardzo ważnym elementem. Jak natomiast takie wieszaki mogą być wykorzystane?

Są różne sposoby i wszystko zależy praktycznie od naszej kreatywności. Ciekawym pomysłem jest wykorzystywanie takich wieszaków w pralniach. Klient otrzymuje wyprane ubranie powieszone na takim ekologicznym wieszaku. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością zainteresuje się takim wieszakiem z kolorowym nadrukiem i zwróci uwagę na reklamę takiej firmy. Wieszaki mogą być też wykorzystywane w sklepach przykładowo. przy wieszaniu swoich towarów na przykład ubranka dziecięce z ciekawym nadrukiem. Niewątpliwie takie produkty będą bardziej rzucać się w oczy. Jest kilka możliwości i warto takie wieszaki ekologiczne zastosować.


Dodaj komentarz